ДУШ КАБИНА 120Х80 SYNCHRO 8051 L
Code: 233305
In stock
Short Description
- SHOWER CABIN FORM : ОВАЛ
- COLOUR OF THE GLASS : С ДЕКОР
- THICKNESS OF THE GLASS : 4.00 мм
- SHOWER TRAY
- LENGTH : 120.00 см
- WIDTH : 80.00 см
- HEIGHT : 195.00 см
Shipping:
See credit plans
from8.11 €
/
15.86лв.
Interest, fees and APR

10х21.47€
/
10х41.99лв.
| Brand | SYNCHRO |
| MODEL | 8051 L |
| SHOWER CABIN FORM | ОВАЛ |
| COLOUR OF THE GLASS | С ДЕКОР |
| THICKNESS OF THE GLASS | 4.00 мм |
| SHOWER TRAY | Yes |
| THRESHOLD | No |
| TAP | No |
| VENTILATION | No |
| BACK-SHOWER CABIN | No |
| LENGTH | 120.00 см |
| HEIGHT | 195.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| FRAME COLOR | ХРОМ |
| EAN | 3800132517004 |
No documents were found for this product

English 





















