ДУШ КАБИНА 100Х100 IDEALSTANDARD CONNECT 2
Код: 136975
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ДУШ КАБИНА-ФОРМА : ОВАЛ
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : ПРОЗРАЧНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 6.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 100.00 см
- ШИРИНА : 100.00 см
- ВИСОЧИНА : 195.50 см
Купи на изплащане
от23.91 €
/
46.76лв.
Лихва, такси и ГПР

10х63.30€
/
10х123.80лв.
| Марка | IDEALSTANDARD |
| МОДЕЛ | CONNECT 2 |
| ДУШ КАБИНА-ФОРМА | ОВАЛ |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | ПРОЗРАЧНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 6.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 см |
| ШИРИНА | 100.00 см |
| ВИСОЧИНА | 195.50 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8014140483601 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























