ДУШ КАБИНА 100Х100 IDEALSTANDARD CONNECT 2
Code: 136975
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- SHOWER CABIN FORM : ОВАЛ
- COLOUR OF THE GLASS : ПРОЗРАЧНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 6.00 мм
- LENGTH : 100.00 см
- WIDTH : 100.00 см
- HEIGHT : 195.50 см
See credit plans
from23.91 €
/
46.76лв.
Interest, fees and APR

10х63.30€
/
10х123.80лв.
| Brand | IDEALSTANDARD |
| MODEL | CONNECT 2 |
| SHOWER CABIN FORM | ОВАЛ |
| COLOUR OF THE GLASS | ПРОЗРАЧНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 6.00 мм |
| LENGTH | 100.00 см |
| WIDTH | 100.00 см |
| HEIGHT | 195.50 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| FRAME COLOR | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 8014140483601 |
No documents were found for this product

English 
























