ELDOM DU080FW-W
Код: 655099
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 65 L
- ВИСОЧИНА : 103.30 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 51.1 см
- ТИП : ДВУПОЗИЦИОНЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 3.3 KW
- ОБЕМ : 65 L
- ВИСОЧИНА : 103.30 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 51.1 см
- ТИП : ДВУПОЗИЦИОНЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : ЕМАЙЛИРАН
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от16.85 €
/
32.96лв.
Лихва, такси и ГПР

10х44.59€
/
10х87.21лв.
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ | DU080FW-W |
| ОБЕМ | 65 L |
| ВИСОЧИНА | 103.30 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 51.1 см |
| ТИП | ДВУПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.3 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1238 kWh |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | DU080FW-W |
| ОБЕМ | 65 L |
| ВИСОЧИНА | 103.30 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 51.1 см |
| ТИП | ДВУПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.3 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1238 kWh |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035776614 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























