ЛИРА ЗА БАНЯ ПРАВА ROMSTAL SAN REMO
Код: 468099


Офертата е валидна от 27.04.2026 до 04.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : СТОМАНА
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : БЯЛ
- ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА : ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 752.00 W
- ВИСОЧИНА : 110.00 см
- ШИРИНА : 60.00 см
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : СТОМАНА
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : БЯЛ
- ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА : ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 752.00 W
- ВИСОЧИНА : 110.00 см
- ШИРИНА : 60.00 см
Доставка:
Цена: 71.58 €61.99 € / 121.24 лв.
Спести: 13 %
| Марка | ROMSTAL |
| МОДЕЛ | SAN REMO |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | СТОМАНА |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | БЯЛ |
| ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА | ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 752.00 W |
| ВИСОЧИНА | 110.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ТЕГЛО | 11.400 kg |
| МОДЕЛ | SAN REMO |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | СТОМАНА |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | БЯЛ |
| ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА | ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 752.00 W |
| ВИСОЧИНА | 110.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ТЕГЛО | 11.400 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 20.000 kg |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











