ЛИРА ЗА БАНЯ ПРАВА ROMSTAL SAN REMO
Code: 468099


The offer is valid from 27.04.2026 until 04.05.2026
In stock
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : STEEL
- BATH RADIATOR COLOUR : БЯЛ
- BATH RADIATOR POWER SUPLY : CENTRAL HEATING
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 752.00 W
- HEIGHT : 110.00 см
- WIDTH : 60.00 см
- BATH RADIATOR MATERIAL : STEEL
- BATH RADIATOR COLOUR : БЯЛ
- BATH RADIATOR POWER SUPLY : CENTRAL HEATING
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 752.00 W
- HEIGHT : 110.00 см
- WIDTH : 60.00 см
Shipping:
Price: 71.58 €61.99 € / 121.24 лв.
Save: 13 %
| Brand | ROMSTAL |
| MODEL | SAN REMO |
| BATH RADIATOR MATERIAL | STEEL |
| BATH RADIATOR COLOUR | БЯЛ |
| BATH RADIATOR POWER SUPLY | CENTRAL HEATING |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 752.00 W |
| HEIGHT | 110.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| WEIGHT | 11.400 kg |
| MODEL | SAN REMO |
| BATH RADIATOR MATERIAL | STEEL |
| BATH RADIATOR COLOUR | БЯЛ |
| BATH RADIATOR POWER SUPLY | CENTRAL HEATING |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 752.00 W |
| HEIGHT | 110.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| WEIGHT | 11.400 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 20.000 kg |
No documents were found for this product

English 











