ELDOM DU080FW-W
Code: 655099
In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 65 L
- HEIGHT : 103.30 см
- DIAMETER SM : 51.1 см
- TYPE : TWO-POSITION
- NOMINAL POWER KW : 3.3 KW
- NETCAPACITY : 65 L
- HEIGHT : 103.30 см
- DIAMETER SM : 51.1 см
- TYPE : TWO-POSITION
- TANK TYPE : GLAZED
- WARRANTY : 60 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from16.85 €
/
32.96лв.
Interest, fees and APR

10х44.59€
/
10х87.21лв.
| Brand | ELDOM |
| MODEL | DU080FW-W |
| NETCAPACITY | 65 L |
| HEIGHT | 103.30 см |
| DIAMETER SM | 51.1 см |
| TYPE | TWO-POSITION |
| TANK TYPE | GLAZED |
| THERMOREGULATOR | ELECTRICAL |
| NOMINAL POWER KW | 3.3 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1238 kWh |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | DU080FW-W |
| NETCAPACITY | 65 L |
| HEIGHT | 103.30 см |
| DIAMETER SM | 51.1 см |
| TYPE | TWO-POSITION |
| TANK TYPE | GLAZED |
| THERMOREGULATOR | ELECTRICAL |
| NOMINAL POWER KW | 3.3 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1238 kWh |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035776614 |
No documents were found for this product

English 
























