АЛУМИНИЕВА ЛИРА 400Х900 MM THS THERMOSTYLE CAYMAN
Code: 498805
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : ALUMINIUM
- BATH RADIATOR COLOUR : ЧЕРЕН
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 465.00 W
- HEIGHT : 90.00 см
- WIDTH : 40.00 см
- BATH RADIATOR MATERIAL : ALUMINIUM
- BATH RADIATOR COLOUR : ЧЕРЕН
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 465.00 W
- HEIGHT : 90.00 см
- WIDTH : 40.00 см
See credit plans
from8.61 €
/
16.84лв.
Interest, fees and APR

10х22.80€
/
10х44.59лв.
| Brand | THS THERMOSTYLE |
| MODEL | CAYMAN |
| BATH RADIATOR MATERIAL | ALUMINIUM |
| BATH RADIATOR COLOUR | ЧЕРЕН |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 465.00 W |
| HEIGHT | 90.00 см |
| WIDTH | 40.00 см |
| WARRANTY SANITARY | 12 ГОДИНИ |
| MODEL | CAYMAN |
| BATH RADIATOR MATERIAL | ALUMINIUM |
| BATH RADIATOR COLOUR | ЧЕРЕН |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 465.00 W |
| HEIGHT | 90.00 см |
| WIDTH | 40.00 см |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 2.080 kg |
| WARRANTY SANITARY | 12 ГОДИНИ |
| EAN | 3800154028700 |

English 












