Електрически бойлери Tronic 2000 T slim, 80 литра
Предимства:
- Вертикално изпълнение
- Ръчен терморегулатор
- Атрактивен дизайн
- Лесно обслужване
- Лесна инсталация и поддържане в изправност
- Вграден магнезиев защитен анод
- Термокерамично покритие

Български 

| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | TR2000T 80 SB |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 120.60 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.6 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Не |
| СЕРПЕНТИНА | Не |
| ЗАЩИТА | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | TR2000T 80 SB |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 120.60 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.6 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Не |
| СЕРПЕНТИНА | Не |
| ЗАЩИТА | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4057749601193 |