ЛИРА ЗА БАНЯ CRYSTAL CRYSTAL SODALITE
Код: 230616
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : СТОМАНА
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : ЧЕРЕН
- ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА : ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 300.00 W
- ВИСОЧИНА : 115.00 см
- ШИРИНА : 50.00 см
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : СТОМАНА
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : ЧЕРЕН
- ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА : ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 300.00 W
- ВИСОЧИНА : 115.00 см
- ШИРИНА : 50.00 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | CRYSTAL |
| МОДЕЛ | CRYSTAL SODALITE |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | СТОМАНА |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | ЧЕРЕН |
| ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА | ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 300.00 W |
| ВИСОЧИНА | 115.00 см |
| ШИРИНА | 50.00 см |
| ТЕГЛО | 10.900 kg |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 5 ГОДИНИ |
| МОДЕЛ | CRYSTAL SODALITE |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | СТОМАНА |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | ЧЕРЕН |
| ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА | ЦЕНТРАЛНО ОТОПЛЕНИЕ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 300.00 W |
| ВИСОЧИНА | 115.00 см |
| ШИРИНА | 50.00 см |
| ТЕГЛО | 10.900 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 12.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 5 ГОДИНИ |
| EAN | 3851406350995 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












