ЛИРА ЗА БАНЯ CRYSTAL CRYSTAL SODALITE
Code: 230616
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : STEEL
- BATH RADIATOR COLOUR : ЧЕРЕН
- BATH RADIATOR POWER SUPLY : CENTRAL HEATING
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 300.00 W
- HEIGHT : 115.00 см
- WIDTH : 50.00 см
- BATH RADIATOR MATERIAL : STEEL
- BATH RADIATOR COLOUR : ЧЕРЕН
- BATH RADIATOR POWER SUPLY : CENTRAL HEATING
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 300.00 W
- HEIGHT : 115.00 см
- WIDTH : 50.00 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | CRYSTAL |
| MODEL | CRYSTAL SODALITE |
| BATH RADIATOR MATERIAL | STEEL |
| BATH RADIATOR COLOUR | ЧЕРЕН |
| BATH RADIATOR POWER SUPLY | CENTRAL HEATING |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 300.00 W |
| HEIGHT | 115.00 см |
| WIDTH | 50.00 см |
| WEIGHT | 10.900 kg |
| WARRANTY SANITARY | 5 ГОДИНИ |
| MODEL | CRYSTAL SODALITE |
| BATH RADIATOR MATERIAL | STEEL |
| BATH RADIATOR COLOUR | ЧЕРЕН |
| BATH RADIATOR POWER SUPLY | CENTRAL HEATING |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 300.00 W |
| HEIGHT | 115.00 см |
| WIDTH | 50.00 см |
| WEIGHT | 10.900 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 12.000 kg |
| WARRANTY SANITARY | 5 ГОДИНИ |
| EAN | 3851406350995 |
No documents were found for this product

English 












