Електрически бойлери Tronic 2000 T slim, 80 литра
Предимства:
- Вертикално изпълнение
- Ръчен терморегулатор
- Атрактивен дизайн
- Лесно обслужване
- Лесна инсталация и поддържане в изправност
- Вграден магнезиев защитен анод
- Термокерамично покритие

English 

| Brand | BOSCH |
| MODEL | TR2000T 80 SB |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 120.60 см |
| DIAMETER SM | 38.6 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANODE TESTER | No |
| HEAT EXCHANGER | No |
| PROTECTION | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | TR2000T 80 SB |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 120.60 см |
| DIAMETER SM | 38.6 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANODE TESTER | No |
| HEAT EXCHANGER | No |
| PROTECTION | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 4057749601193 |