ATLANTIC STEATITE TURBO S 100L
Код: 653120
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ОБЕМ : 100 L
- ВИСОЧИНА : 101.00 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 43.3 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 2.1 KW
- ОБЕМ : 100 L
- ВИСОЧИНА : 101.00 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 43.3 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : ЕМАЙЛИРАН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : СУХ КЕРАМИЧЕН
- ЗАЩИТА : АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА
- ГАРАНЦИЯ : 84 МЕСЕЦА
Купи на изплащане
от8.30 €
/
16.23лв.
Лихва, такси и ГПР

10х21.98€
/
10х42.99лв.
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ | STEATITE TURBO S 100L |
| ОБЕМ | 100 L |
| ВИСОЧИНА | 101.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 43.3 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | СУХ КЕРАМИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.1 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| ЗАЩИТА | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| ГАРАНЦИЯ | 84 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | STEATITE TURBO S 100L |
| ОБЕМ | 100 L |
| ВИСОЧИНА | 101.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 43.3 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | СУХ КЕРАМИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.1 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| ЗАЩИТА | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| ГАРАНЦИЯ | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410538613677 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























