ATLANTIC STEATITE TURBO S 100L
Code: 653120
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- NETCAPACITY : 100 L
- HEIGHT : 101.00 см
- DIAMETER SM : 43.3 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- NOMINAL POWER KW : 2.1 KW
- NETCAPACITY : 100 L
- HEIGHT : 101.00 см
- DIAMETER SM : 43.3 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- TANK TYPE : GLAZED
- HEATER TYPE : DRY CERAMIC
- PROTECTION : АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА
- WARRANTY : 84 MONTHS
See credit plans
from8.30 €
/
16.23лв.
Interest, fees and APR

10х21.98€
/
10х42.99лв.
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL | STEATITE TURBO S 100L |
| NETCAPACITY | 100 L |
| HEIGHT | 101.00 см |
| DIAMETER SM | 43.3 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | DRY CERAMIC |
| NOMINAL POWER KW | 2.1 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ELECTRICAL POWER TYPE | MONOPHASIC |
| PROTECTION | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| WARRANTY | 84 MONTHS |
| MODEL | STEATITE TURBO S 100L |
| NETCAPACITY | 100 L |
| HEIGHT | 101.00 см |
| DIAMETER SM | 43.3 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | DRY CERAMIC |
| NOMINAL POWER KW | 2.1 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ELECTRICAL POWER TYPE | MONOPHASIC |
| PROTECTION | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| WARRANTY | 84 MONTHS |
| EAN | 3410538613677 |
No documents were found for this product

English 























