НАСТОЛНА ЛАМПА E27 40W EGLO BASIC
Код: 433091
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : BASIC
- МОЩНОСТ W : 40.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : СИН
Доставка:
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | BASIC |
| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | пластмаса/стомана |
| ВИСОЧИНА | 30.00 см |
| ЦВЯТ | СИН |
| ТЕГЛО | 0.906 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++, А+, A, B, C, D, E |
| EAN | 9002759923204 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















