НАСТОЛНА ЛАМПА E27 40W EGLO BASIC
Code: 433091
In stock
Short Description
- MODEL : BASIC
- MAXPOWER-W : 40.0 W
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : СИН
Shipping:
| Brand | EGLO |
| MODEL | BASIC |
| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | пластмаса/стомана |
| HEIGHT | 30.00 см |
| COLOUR | СИН |
| WEIGHT | 0.906 kg |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | А++, А+, A, B, C, D, E |
| EAN | 9002759923204 |
No documents were found for this product

English 






















