НАСТОЛНА ЛАМПА 3W 200LM БЯЛА V-TAC
Код: 236007
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 3.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 200 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W | 3.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 200 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ШИРИНА | 15.00 см |
| ВИСОЧИНА | 25.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| EAN | 3800170202153 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























