НАСТОЛНА ЛАМПА 3W 200LM БЯЛА V-TAC
Code: 236007
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 3.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 200 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W | 3.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 200 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| WIDTH | 15.00 см |
| HEIGHT | 25.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| EAN | 3800170202153 |
No documents were found for this product

English 























