LED КРУШКА OSRAM E14 5W 470LM 4000K СВЕЩ
Code: 483272
In stock
Short Description
- MODEL : E14 5W 470LM 4000K СВЕЩ
- MAXPOWER-W : 5.0 W
- SOCKET : E14
- POWER OF ILLUMINATION : 470 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
- AVERAGE LIFE : 15000 h
- MAXPOWER-W : 5.0 W
- SOCKET : E14
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | OSRAM |
| MODEL | E14 5W 470LM 4000K СВЕЩ |
| MAXPOWER-W | 5.0 W |
| SOCKET | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| AVERAGE LIFE | 15000 h |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| MODEL | E14 5W 470LM 4000K СВЕЩ |
| MAXPOWER-W | 5.0 W |
| SOCKET | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION | 470 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| AVERAGE LIFE | 15000 h |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4052899973367 |
No documents were found for this product

English 












