ОГРАДНА МРЕЖА 1.02X10M BETAFENCE PANTANET ESSENTIAL
Код: 440265
В наличност
Кратко описание
- ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ : МРЕЖА
- ВИСОЧИНА : 102.00 см
- ДЪЛЖИНА : 1000.00 см
- ПОКРИТИЕ : ZN+PVC
Доставка:
| Марка | BETAFENCE |
| МОДЕЛ | PANTANET ESSENTIAL |
| ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ | МРЕЖА |
| ВИСОЧИНА | 102.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 см |
| РАЗМЕР НА ОТВОРА | 10 X 6.3 |
| ПРОФИЛ | ДЕБЕЛИНА ТЕЛ - Ф2.20 ММ |
| ПОКРИТИЕ | ZN+PVC |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ТЕГЛО | 6.200 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗЕЛЕН ЦВЯТ/ RAL 6073 |
| EAN | 5412298333022 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















