СТЪЛБ ЗА УВИВНИ РАСТЕНИЯ TENAX
Код: 236047
В наличност
Доставка:
| Марка | TENAX |
| ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ | КОЛЧЕ |
| ВИСОЧИНА | 180.00 см |
| ШИРИНА | 2.70 см |
| МАТЕРИАЛ | рециклирана пластмаса |
| ТЕГЛО | 0.350 kg |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.350 kg |
| EAN | 8002929039521 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















