СТЪЛБ ЗА УВИВНИ РАСТЕНИЯ 150CM TENAX
Код: 437330
В наличност
Доставка:
| Марка | TENAX |
| ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ | КОЛЧЕ |
| ВИСОЧИНА | 150.00 см |
| ШИРИНА | 2.30 см |
| МАТЕРИАЛ | рециклирана пластмаса |
| ТЕГЛО | 0.250 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СИВ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.250 kg |
| EAN | 8002929039507 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















