ОГРАДНА МРЕЖА 1.02X10M BETAFENCE PANTANET ESSENTIAL
Code: 440265
In stock
Short Description
- FENCES TYPE : МРЕЖА
- HEIGHT : 102.00 см
- LENGTH : 1000.00 см
- FINISH : ZN+PVC
Shipping:
| Brand | BETAFENCE |
| MODEL | PANTANET ESSENTIAL |
| FENCES TYPE | МРЕЖА |
| HEIGHT | 102.00 см |
| LENGTH | 1000.00 см |
| MESH SIZE | 10 X 6.3 |
| PROFILE | ДЕБЕЛИНА ТЕЛ - Ф2.20 ММ |
| FINISH | ZN+PVC |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| WEIGHT | 6.200 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗЕЛЕН ЦВЯТ/ RAL 6073 |
| EAN | 5412298333022 |
No documents were found for this product

English 






















