ОГРАДНА МРЕЖА 0.61X10M BETAFENCE PANTANET GARDEN
Код: 440264
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ : МРЕЖА
- ВИСОЧИНА : 61.00 см
- ДЪЛЖИНА : 1000.00 см
- ПОКРИТИЕ : ZN+PVC
| Марка | BETAFENCE |
| МОДЕЛ | PANTANET GARDEN |
| ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ | МРЕЖА |
| ВИСОЧИНА | 61.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 см |
| РАЗМЕР НА ОТВОРА | 10 X 6.3 |
| ПРОФИЛ | ДЕБЕЛИНА ТЕЛ - Ф2.20 ММ |
| ПОКРИТИЕ | ZN+PVC |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ТЕГЛО | 4.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗЕЛЕН ЦВЯТ/ RAL 6073 |
| EAN | 5412298054200 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












