ОГРАДНА МРЕЖА 0.61X10M BETAFENCE PANTANET GARDEN
Code: 440264
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- FENCES TYPE : МРЕЖА
- HEIGHT : 61.00 см
- LENGTH : 1000.00 см
- FINISH : ZN+PVC
| Brand | BETAFENCE |
| MODEL | PANTANET GARDEN |
| FENCES TYPE | МРЕЖА |
| HEIGHT | 61.00 см |
| LENGTH | 1000.00 см |
| MESH SIZE | 10 X 6.3 |
| PROFILE | ДЕБЕЛИНА ТЕЛ - Ф2.20 ММ |
| FINISH | ZN+PVC |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| WEIGHT | 4.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗЕЛЕН ЦВЯТ/ RAL 6073 |
| EAN | 5412298054200 |
No documents were found for this product

English 












