ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК ВИСОТА ПОЛИ 55
Код: 124457




Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 55.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 63.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 45.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от7.14 €
/
13.96лв.
Лихва, такси и ГПР

10х18.90€
/
10х36.97лв.
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ | ПОЛИ 55 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 55.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 63.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 45.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800224042551 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
297.98 € / 582.80 лв. 
Български 
























