ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ВИСОТА ПОЛИ 55
Код: 124456
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 55.00 см
- ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 60.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 14.40 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от5.41 €
/
10.58лв.
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ | ПОЛИ 55 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 55.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 14.40 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800224042568 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
385.90 € / 754.75 лв. 
Български 





























