ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ВИСОТА ПОЛИ 55
Code: 124456
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH TOPPING : 55.00 см
- HEIGHT TOPPING : 60.00 см
- DEPTH TOPPING : 14.40 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from5.41 €
/
10.58лв.
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | ПОЛИ 55 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 55.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 60.00 см |
| DEPTH TOPPING | 14.40 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | No |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224042568 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
385.90 € / 754.75 лв. 
English 





























