ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК ВИСОТА ПОЛИ 55
Code: 124457
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH BOTTOM PART : 55.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 63.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 45.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from9.17 €
/
17.93лв.
Interest, fees and APR

10х24.28€
/
10х47.49лв.
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | ПОЛИ 55 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 55.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 63.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 45.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224042551 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
385.90 € / 754.75 лв. 
English 





























