ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК ВИСОТА ЛИНЕА 80
Код: 140381
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 80.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 57.50 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 43.00 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ | ЛИНЕА 80 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 80.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 57.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 43.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800224042605 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
506.17 € / 989.98 лв. 
Български 




























