ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК ВИСОТА ЛИНЕА 80
Code: 140381
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH BOTTOM PART : 80.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 57.50 см
- DEPTH BOTTOM PART : 43.00 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | ЛИНЕА 80 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 80.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 57.50 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 43.00 см |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224042605 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
506.17 € / 989.98 лв. 
English 




























