ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ВИСОТА ЛИНЕА 80
Code: 140380
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH TOPPING : 79.20 см
- HEIGHT TOPPING : 65.00 см
- DEPTH TOPPING : 14.30 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | ЛИНЕА 80 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 79.20 см |
| HEIGHT TOPPING | 65.00 см |
| DEPTH TOPPING | 14.30 см |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224042612 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
506.17 € / 989.98 лв. 
English 




























