ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ВИСОТА ЛИНЕА 80
Код: 140380
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 79.20 см
- ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 65.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 14.30 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ | ЛИНЕА 80 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 79.20 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 65.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 14.30 см |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800224042612 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
506.17 € / 989.98 лв. 
Български 




























