ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК VICARD ПОМПЕЙ
Код: 115111




Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 60.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 47.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 47.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от7.56 €
/
14.79лв.
Лихва, такси и ГПР

10х20.00€
/
10х39.12лв.
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ | ПОМПЕЙ |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 47.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 47.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| EAN | 3800143611579 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
339.98 € / 664.94 лв. 
Български 



























