ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК VICARD ПОМПЕЙ
Code: 115111




The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH BOTTOM PART : 60.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 47.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 47.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from7.56 €
/
14.79лв.
Interest, fees and APR

10х20.00€
/
10х39.12лв.
| Brand | VICARD |
| MODEL | ПОМПЕЙ |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 60.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 47.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 47.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| EAN | 3800143611579 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
489.97 € / 958.30 лв. 
English 





























