ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО VICARD ПОМПЕЙ
Code: 115110





The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH TOPPING : 60.00 см
- HEIGHT TOPPING : 65.00 см
- DEPTH TOPPING : 14.00 см
- LIGHT OF THE MIRROR : LED
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from5.67 €
/
11.09лв.
| Brand | VICARD |
| MODEL | ПОМПЕЙ |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 60.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 65.00 см |
| DEPTH TOPPING | 14.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | LED |
| SOFT CLOSE | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | LED ОСВЕТЛЕНИЕ |
| EAN | 3800143611586 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
489.97 € / 958.30 лв. 
English 






























