ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО VICARD ПОМПЕЙ
Код: 115110





Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 60.00 см
- ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 65.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 14.00 см
- ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО : LED
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от5.67 €
/
11.09лв.
Лихва, такси и ГПР

10х15.00€
/
10х29.34лв.
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ | ПОМПЕЙ |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 65.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 14.00 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | LED |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | LED ОСВЕТЛЕНИЕ |
| EAN | 3800143611586 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
489.97 € / 958.30 лв. 
Български 





























