ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК INTER CERAMIC ЕЙМИ
Код: 473237
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 60.00 см
- ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 60.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ : 47.00 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от5.99 €
/
11.72лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | ЕЙМИ |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 47.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| EAN | 6988354224744 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
296.50 € / 579.90 лв. 
Български 

































