ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ВИСОТА ИРА
Код: 464994
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 50.00 см
- ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 65.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 14.50 см
- ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ
Доставка:
Купи на изплащане
от5.21 €
/
10.19лв.
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ | ИРА |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 50.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 65.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 14.50 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800224041998 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
296.50 € / 579.90 лв. 
Български 































