ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ВИСОТА ИРА
Code: 464994
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH TOPPING : 50.00 см
- HEIGHT TOPPING : 65.00 см
- DEPTH TOPPING : 14.50 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from5.21 €
/
10.19лв.
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | ИРА |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 50.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 65.00 см |
| DEPTH TOPPING | 14.50 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | No |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224041998 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
296.50 € / 579.90 лв. 
English 































