ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК INTER CERAMIC ЕЙМИ
Code: 473237
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH BOTTOM PART : 60.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 60.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 47.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from5.99 €
/
11.72лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | ЕЙМИ |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 60.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 60.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 47.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| EAN | 6988354224744 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
296.50 € / 579.90 лв. 
English 





























