ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ДЕСЕН ВИСОТА ПОЛИНА 76
Код: 140377
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 69.00 см
- ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 70.00 см
- ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ : 15.30 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ | ПОЛИНА 76 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 69.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 15.30 см |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800224042681 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
416.69 € / 814.97 лв. 
Български 




























