ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ДЕСЕН ВИСОТА ПОЛИНА 76
Code: 140377
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH TOPPING : 69.00 см
- HEIGHT TOPPING : 70.00 см
- DEPTH TOPPING : 15.30 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | ПОЛИНА 76 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 69.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 70.00 см |
| DEPTH TOPPING | 15.30 см |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224042681 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
416.69 € / 814.97 лв. 
English 




























