КОЛОНА ЗА БАНЯ ВИСОТА ПОЛИНА
Code: 140379
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
Per customer request
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL | ПОЛИНА |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| COLOUR | БЯЛ |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| WIDTH TALLBOY | 30.00 см |
| HEIGHT TALLBOY | 140.00 см |
| DEPTH TALLBOY | 21.00 см |
| EAN | 3800224042711 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
416.69 € / 814.97 лв. 
English 




























