КОЛОНА ЗА БАНЯ ВИСОТА ПОЛИНА
Код: 140379
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | ВИСОТА |
| МОДЕЛ | ПОЛИНА |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| ШИРИНА НА КОЛОНАТА | 30.00 см |
| ВИСОЧИНА НА КОЛОНАТА | 140.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА КОЛОНАТА | 21.00 см |
| EAN | 3800224042711 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
416.69 € / 814.97 лв. 
Български 




























