LED ПАНЕЛ KВАДРАТ 36W 4000К 3600LM VIVALUX QUADRA
Код: 119559
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : QUADRA
- МОЩНОСТ W : 36.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 3600 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | QUADRA |
| МОЩНОСТ W | 36.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 3600 LM |
| ДЪЛЖИНА | 22.50 см |
| ШИРИНА | 22.50 см |
| ВИСОЧИНА | 1.60 см |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| EAN | 3800228028384 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












