LED ПАНЕЛ KВАДРАТ 36W 4000К 3600LM VIVALUX QUADRA
Code: 119559
In stock
Short Description
- MODEL : QUADRA
- MAXPOWER-W : 36.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 3600 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | QUADRA |
| MAXPOWER-W | 36.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 3600 LM |
| LENGTH | 22.50 см |
| WIDTH | 22.50 см |
| HEIGHT | 1.60 см |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| EAN | 3800228028384 |
No documents were found for this product

English 












