LED ПАНЕЛ KВАДРАТ 24W 4000К 2400LM VIVALUX QUADRA
Code: 119558



The offer is valid from 14.05.2026 until 26.05.2026
In stock
Short Description
- MODEL : QUADRA
- MAXPOWER-W : 24.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 2400 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | QUADRA |
| MAXPOWER-W | 24.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 2400 LM |
| LENGTH | 17.00 см |
| WIDTH | 17.00 см |
| HEIGHT | 1.60 см |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| EAN | 3800228028377 |
No documents were found for this product

English 











