LED ПАНЕЛ KВАДРАТ 24W 4000К 2400LM VIVALUX QUADRA
Код: 119558



Офертата е валидна от 14.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : QUADRA
- МОЩНОСТ W : 24.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 2400 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | QUADRA |
| МОЩНОСТ W | 24.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 2400 LM |
| ДЪЛЖИНА | 17.00 см |
| ШИРИНА | 17.00 см |
| ВИСОЧИНА | 1.60 см |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| EAN | 3800228028377 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











