LED ПАНЕЛ КРЪГ 3W SMD 6400K Ф90 HOROZ SLIM-3
Код: 486374
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : SLIM-3
- ТИП : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- МОЩНОСТ W : 3.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 110 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6400 К
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | SLIM-3 |
| ТИП | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| МОЩНОСТ W | 3.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 110 LM |
| ВИСОЧИНА | 2.50 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.124 kg |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| РАЗМЕР | Ф90 |
| EAN | 8680985579436 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















